Informace k ubytování

V našem objektu určeném především pro bezdětné návštěvníky vám nabízíme ubytování v NEKUŘÁCKÉM apartmánu pro 2, 3 nebo 4 osoby s možností přistýlek, zařízeným převážně nábytkem z masivního dřeva. Apartmán má vlastní sprchový kout, WC, TV a vybavenou kuchyňku (lednice, mikrovlnka, vařič, konvice, nádobí atd.). Poskytujeme pouze ložní prádlo nikoliv ručníky. Pro návštěvníky, kteří preferují pohodlí obsluhy je možnost ve 300 m vzdáleném hotelu. Samozřejmostí je možnost úschovy kol a lyží.

Dům je celoročně dostupný individuální dopravou i linkovým autobusem (např. linkovým autobusem ze zastávky Praha "Na Knížecí"). Zastávka autobusu je umístěna cca 150 metrů od domu. Individuelní příjezd od Prahy po silnici č. 4 směr Strakonice-Vacov-Zdíkov-N.Dvůr. Cestu od Plzně doporučujeme přes Klatovy, Sušici, Kašperské Hory a Stachy. Z Č. Budějovic možno volit trasu přes Netolice, Husinec a Vimperk. Parkování je zajištěno na soukromém parkovišti přímo u objektu (bez poplatku).

Zákaz kouření v celém objektu.

Psi a jakákoli jiná zvířata nejsou povolena.

Po neblahých zkušenostech s kuřáky si dovolujeme zdvořile požádat - jste-li kuřáci s problémem akceptovat zákaz kouření v objektu, prosíme pobyt nerezervujte. Porušení zákazu vyústí v okamžité ukončení pobytu bez náhrady a nevrácení kauce.Rychlý kontakt

Nový Dvůr 103

384 73 Zdíkov

+420 604 473 985